Security.txt (8.x-1.4) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: URL
ar: العنوان URL

en: Configure
ar: ضبط

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Contact
ar: اتصل

en: Signature
ar: التوقيع

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات
