Security.txt (8.x-1.4) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Configure
da: Konfigurér

en: Email
da: E-mail

en: Contact
da: Kontakt

en: Signature
da: Signatur

en: Phone
da: Telefon

en: Security
da: Sikkerhed

en: Sign
da: Tegn

en: Expires
da: Udløber

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger

en: Policy
da: Betingelser

en: Expiry date
da: Udløbsdato
