Security.txt (8.x-1.4) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Configure
fi: Määrittele

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Contact
fi: Ota yhteyttä

en: Signature
fi: Allekirjoitus

en: Phone
fi: Puhelin

en: Security
fi: Turvallisuus

en: Expires
fi: Vanhenee

en: About
fi: Tietoja

en: Contact email
fi: Yhteyssähköposti

en: Uses
fi: Käyttää
