Security.txt (8.x-1.4) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: URL
he: כתובת URL

en: Configure
he: הגדרות

en: Email
he: דוא"ל

en: Contact
he: יצירת קשר

en: Signature
he: חתימה

en: Phone
he: טלפון

en: Security
he: אבטחה

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: Expiry date
he: תאריך תפוגה
