Security.txt (8.x-1.4) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Configure
id: Konfigurasi

en: Contact
id: Kontak

en: Signature
id: Tanda tangan

en: Phone
id: Telepon

en: Security
id: Keamanan

en: Expires
id: Kadaluarsa

en: About
id: Tentang

en: Contact email
id: Email kontak

en: Uses
id: Penggunaan
