Security.txt (8.x-1.4) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Email
lt: El. paštas

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Signature
lt: Parašas

en: Phone
lt: Telefonas

en: Security
lt: Saugumas

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja
