Security.txt (8.x-1.4) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Configure
pt: Configurar

en: Contact
pt: Contato

en: Signature
pt: Assinatura

en: Phone
pt: Telefone

en: Security
pt: Segurança

en: Expires
pt: Expira

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos

en: Policy
pt: Política

en: Expiry date
pt: Data de expiração
