Security.txt (8.x-1.4) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Contact
te: సంప్రదించు

en: Signature
te: సంతకం

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
