Security.txt (8.x-1.4) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: URL
ug: ئادرېس

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Signature
ug: ئىمزا

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
