Security.txt (8.x-1.5) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Email
bg: Е-поща

en: Contact
bg: Контакт

en: Signature
bg: Подпис

en: Phone
bg: Телефон
