Security.txt (8.x-1.5) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Configure
de: Konfigurieren

en: Email
de: E-Mail

en: Contact
de: Kontakt

en: Signature
de: Signatur

en: Phone
de: Telefonnummer

en: Security
de: Sicherheit

en: Sign
de: Signieren

en: Expires
de: Läuft ab

en: Encryption
de: Verschlüsselung

en: About
de: Über

en: Contact email
de: Kontakt E-Mail

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: Policy
de: Richtlinie

en: Expiry date
de: Ablaufdatum
