Security.txt (8.x-1.5) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Configure
fr: Configurer

en: Email
fr: Courriel

en: Phone
fr: Téléphone

en: Security
fr: Sécurité

en: Sign
fr: Signer

en: Expires
fr: Expire

en: Encryption
fr: Chiffrement

en: About
fr: À propos

en: Contact email
fr: L'adresse de courriel de contact

en: Uses
fr: Utilisations

en: Policy
fr: Politique

en: Expiry date
fr: Date d'expiration
