Security.txt (8.x-1.5) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Contact
gu: સંપર્ક

en: Signature
gu: હસ્તાક્ષર

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
