Security.txt (8.x-1.5) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Configure
it: Configura

en: Email
it: E-mail

en: Contact
it: Contatto

en: Signature
it: Firma

en: Phone
it: Telefono

en: Security
it: Sicurezza

en: About
it: Informazioni

en: Uses
it: Usa
