Security.txt (8.x-1.5) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Contact
kn: ಸಂಪರ್ಕ

en: Signature
kn: ಸಹಿ

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Security
kn: ಸುರಕ್ಷತೆ

en: Sign
kn: ಸಹಿ

en: Expires
kn: ಅಂತ್ಯಗೊಳ್ಳುವುದು

en: Encryption
kn: ಗೂಢಲಿಪೀಕರಣ

en: About
kn: ಕುರಿತು
