Security.txt (8.x-1.5) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Contact
ta: தொடர்பு

en: Signature
ta: கையொப்பம்

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
