Security.txt (8.x-1.5) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: URL
uk: URL-адреса

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Contact
uk: Контакт

en: Signature
uk: Підпис

en: Phone
uk: Телефон

en: Security
uk: Безпека

en: Sign
uk: Підпис

en: Expires
uk: Дійсне до

en: Encryption
uk: Шифрування

en: About
uk: Про модуль

en: Contact email
uk: Контактна електронна адреса

en: Uses
uk: Використання

en: Policy
uk: Поведінка

en: Contact phone
uk: Контактний телефон
