Security.txt (8.x-1.6) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: URL
hi: यूआरएल

en: Configure
hi: विन्यास करें

en: Email
hi: ईमेल

en: Contact
hi: संपर्क

en: Signature
hi: हस्ताक्षर

en: Phone
hi: फ़ोन

en: Security
hi: सुरक्षा

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग
