Security.txt (8.x-1.6) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Email
lv: E-pasts

en: Contact
lv: Kontakti

en: Signature
lv: Paraksts

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Security
lv: Drošība

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto
