Security.txt (8.x-1.6) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Email
sk: E-mail

en: Contact
sk: Kontakt

en: Signature
sk: Signatúra

en: Phone
sk: Telefón

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Sign
sk: Potvrdiť

en: Expires
sk: Vyprší

en: About
sk: Informácie o

en: Contact email
sk: Kontaktný e-mail

en: Uses
sk: Používa
