Security.txt (8.x-1.6) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Configure
ml: സജ്ജമാക്കല്‍

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Contact
ml: ബന്ധപ്പെടുക

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
