Security.txt (8.x-1.6) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: URL
ps: پته (URL)

en: Configure
ps: سازول

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Signature
ps: لاسليک

en: About
ps: په اړه
