Seeds - Drupal Starter Kit (11.0.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: File
mn: Файл

en: Image
mn: Зураг

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Save and continue
mn: Хадгалаад үргэлжлүүлэх

en: The installation has encountered an error.
mn: Суурилуулалтанд алдаа гарсан байна.
