Seeds - Drupal Starter Kit (11.1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Audio
ml: ഓഡിയോ

en: Anonymous
ml: അഞ്ജാതന്‍

en: Save and continue
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെച്ച് തുടരുക

en: The installation has encountered an error.
ml: സ്ഥാപനത്തില്‍ ഒരു പ്രശ്നം കണ്ടെത്തി.
