Seeds - Drupal Starter Kit (11.2.10) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Description
jv: Katrangan

en: File
jv: Berkas

en: Search
jv: Goléki

en: Image
jv: Gambar

en: User
jv: Panganggo

en: Block
jv: Blok

en: Filter
jv: Saring

en: General
jv: Umum

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: The changes have been saved.
jv: Owah-owahan uwis disimpen.

en: About
jv: Ngenani
