Seeds - Drupal Starter Kit (11.2.11) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Audio
ml: ഓഡിയോ

en: Menu
ml: മെനു

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Anonymous
ml: അഞ്ജാതന്‍
