Seeds - Drupal Starter Kit (11.2.11) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Description
nl: Beschrijving

en: File
nl: Bestand

en: Search
nl: Zoeken

en: Image
nl: Afbeelding

en: User
nl: Gebruiker

en: Block
nl: Blok

en: General
nl: Algemeen

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: The changes have been saved.
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Translations
nl: Vertalingen

en: Webform
nl: Formulier

en: Audio file
nl: Geluidsbestand

en: About
nl: Over

en: Video file
nl: Filmbestand

en: Link to
nl: Link naar

en: Inspect
nl: Inspecteren

en: Taxonomy Term
nl: Taxonomieterm

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: Container settings
nl: Containerinstellingen

en: Manually entered paths should start with /, ? or #.
nl: Handmatig ingevoerde paden moeten beginnen met /, ? of #.

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page.
nl: Begin de titel van een entiteit te typen om deze te selecteren. Een intern pad zoals %add-node of een externe URL zoals %url zijn ook geldig. Type %front om naar de voorpagina te linken.

en: Wrapper attributes
nl: Wrapper-attributen
