Seeds - Drupal Starter Kit (11.2.12) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: File
my: ဖိုင်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Menu
my: မီနူး

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: The changes have been saved.
my: အပြောင်းအလဲများအား သိမ်းဆည်းပြီးပါပြီ

en: About
my: အကြောင်း
