Seeds - Drupal Starter Kit (11.2.12) - en to uk translation catalogue (32 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Description
uk: Опис

en: File
uk: Файл

en: Search
uk: Пошук

en: Image
uk: Зображення

en: Audio
uk: Звук

en: Menu
uk: Меню

en: User
uk: Користувач

en: Block
uk: Блок

en: Filter
uk: Фільтр

en: Media
uk: Медіа

en: General
uk: Загальне

en: Anonymous
uk: Анонім

en: The changes have been saved.
uk: Зміни були успішно збережені.

en: Video
uk: Відео

en: Translations
uk: Переклади

en: Webform
uk: Вебформа

en: Audio file
uk: Файл звуку

en: About
uk: Про модуль

en: Simple Editor
uk: Простий редактор

en: Video file
uk: Відеофайл

en: Inspect
uk: Перевірити

en: Taxonomy Term
uk: Термін таксономії

en: Media Library
uk: Медіатека

en: Responsive Images
uk: Адаптивні зображення

en: Paragraphs
uk: Абзаци

en: Media Image
uk: Медіа-зображення

en: Layout Builder
uk: Конструктор макетів

en: Manually entered paths should start with /, ? or #.
uk: Введені вручну шляхи мають починатися з /, ? або #.

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page.
uk: Почніть вводити частину назви матеріалу для того, щоб обрати його. Також може ввести внутрішній шлях матеріалу, як-от %add-node, або зовнішню URL-адресу на кшталт %url. Для посилання на головну сторінку введіть %front.

en: Wrapper attributes
uk: Атрибути обгортки
