Seeds - Drupal Starter Kit (11.2.13) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Content
da: Indhold

en: Description
da: Beskrivelse

en: File
da: Fil

en: Search
da: Søg

en: Image
da: Billede

en: Audio
da: Lyd

en: User
da: Bruger

en: Block
da: Blok

en: General
da: Generelt

en: Anonymous
da: Anonym

en: The changes have been saved.
da: Ændringerne er blevet gemt.

en: Translations
da: Oversættelser

en: Webform
da: Webformular

en: About
da: Om

en: Link to
da: Link til

en: Inspect
da: Inspicér

en: Taxonomy Term
da: Taksonomiterm

en: Media Library
da: Mediebibliotek

en: Layout Builder
da: Layout Bygger

en: Manually entered paths should start with /, ? or #.
da: Manuelt indtastede stier skal starte med /, ? eller #.
