Seeds - Drupal Starter Kit (11.2.13) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Description
ka: აღწერა

en: File
ka: ფაილი

en: Search
ka: ძიება

en: Image
ka: სურათი

en: Menu
ka: მენიუ

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Block
ka: ბლოკი

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Media
ka: მედია

en: General
ka: ზოგადი

en: Anonymous
ka: ანონიმური
