Seeds - Drupal Starter Kit (11.2.16) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Description
bs: Opis

en: Search
bs: Pretraga

en: Image
bs: Slika

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Menu
bs: Meni

en: User
bs: Korisnik

en: Block
bs: Blok

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: The changes have been saved.
bs: Promjene su sačuvane.
