Seeds - Drupal Starter Kit (11.2.16) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Description
ku: دەربارە

en: File
ku: پەڕگە

en: Search
ku: گەڕان

en: Image
ku: وێنە

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Menu
ku: پێڕست

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Block
ku: بلۆک

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: General
ku: گشتی

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: The changes have been saved.
ku: گۆڕانکارییەکان هەڵگیران.

en: Translations
ku: وەرگێڕانەکان

en: About
ku: دەربارە
