Seeds - Drupal Starter Kit (11.2.9) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: File
hr: Datoteka

en: Search
hr: Pretraga

en: Image
hr: Slika

en: Menu
hr: Izbornik

en: User
hr: Korisnik

en: Block
hr: Blok

en: Filter
hr: Pročisti

en: Media
hr: Mediji

en: General
hr: Općenito

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: The changes have been saved.
hr: Promjene su spremljene.

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Translations
hr: Prijevodi

en: About
hr: Opis
