Seeds - Drupal Starter Kit (11.2.9) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: Search
sr: Претрага

en: Menu
sr: Мени

en: User
sr: Корисник

en: Block
sr: Блок

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: The changes have been saved.
sr: Измене су сачуване.
