Seeds - Drupal Starter Kit (11.3.1) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Description
oc: Descripcion

en: File
oc: Fichièr

en: Search
oc: Recercar

en: Image
oc: Imatge

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Audio
oc: Àudio

en: Menu
oc: Menú

en: User
oc: Utilizaire

en: Block
oc: Blòt

en: Filter
oc: Filtrar

en: Media
oc: Mèdia

en: Anonymous
oc: Anonim

en: The changes have been saved.
oc: Los cambiaments son estats enregistrats.

en: Translations
oc: Traduccions

en: About
oc: A prepaus

en: Taxonomy Term
oc: Tèrme de taxonomia
