Seeds - Drupal Starter Kit (11.3.1) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Search
sq: Kërko

en: Save
sq: Ruaj

en: Menu
sq: Menuja

en: User
sq: Përdoruesi

en: Block
sq: Bllokuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Anonymous
sq: Anonim

en: The changes have been saved.
sq: Ndryshimet u ruajtën.

en: About
sq: Informacione
