Seeds - Drupal Starter Kit (11.3.10) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: The changes have been saved.
dz: བསྒྱུར་བཅོས་འབད་ཡོད་མི་ཚུ་  སྲུངས་བཞག་འབད་ཡོད།
