Seeds - Drupal Starter Kit (11.3.11) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Description
lt: Aprašymas

en: File
lt: Failas

en: Search
lt: Paieška

en: Test
lt: Testas

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Menu
lt: Meniu

en: User
lt: Narys

en: Block
lt: Blokas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: General
lt: Bendras

en: Anonymous
lt: Svečias

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Translations
lt: Vertimai

en: Webform
lt: Web forma

en: About
lt: Apie

en: Media Library
lt: Media biblioteka

en: Manually entered paths should start with /, ? or #.
lt: Rankiniu būdu įvesti keliai turi prasidėti /, ? ar #.

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page.
lt: Pradėkite rašyti turinio pavadinimą, kad jį pasirinkti. Galite pridėti ir vidinė kalią kaip %add-node arba išorinį URL kaip %url. Įveskite %front nuorodai į pirma svetainės puslapį.

en: Wrapper attributes
lt: Wrapper atributai
