Seeds - Drupal Starter Kit (11.3.11) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: File
ta: கோப்பு

en: Search
ta: தேடல்

en: Test
ta: சோதனை

en: Image
ta: படம்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: User
ta: பயனர்

en: Block
ta: பெட்டி

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Media
ta: ஊடகம்

en: General
ta: பொது

en: Anonymous
ta: பேரிலா

en: The changes have been saved.
ta: மாற்றங்கள் சேமிக்கப்பட்டது.

en: About
ta: பற்றி
