Seeds - Drupal Starter Kit (11.3.2) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Description
ast: Descripción

en: File
ast: Ficheru

en: Search
ast: Guetar

en: Test
ast: Preba

en: Image
ast: Imaxe

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Menu
ast: Menú

en: User
ast: Usuariu

en: Block
ast: Bloque

en: Filter
ast: Filtru

en: General
ast: Xeneral

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: The changes have been saved.
ast: Guardáronse los cambeos.
