Seeds - Drupal Starter Kit (11.3.2) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Description
mn: Тайлбар

en: File
mn: Файл

en: Search
mn: Хайх

en: Image
mn: Зураг

en: Save
mn: Хадгалах

en: Menu
mn: Цэс

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Block
mn: Хавтан

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх
