Seeds - Drupal Starter Kit (11.3.2) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Description
sv: Beskrivning

en: File
sv: Fil

en: Search
sv: Sök

en: Image
sv: Bild

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Audio
sv: Ljud

en: Menu
sv: Meny

en: User
sv: Användare

en: Filter
sv: Filtrera

en: General
sv: Allmän

en: Anonymous
sv: Gäst

en: The changes have been saved.
sv: Ändringarna har sparats.

en: Translations
sv: Översättningar

en: Webform
sv: Webbformulär

en: About
sv: Om

en: Link to
sv: Länka till

en: Taxonomy Term
sv: Taxonomiterm

en: General Permissions
sv: Allmänna behörigheter

en: Media Library
sv: Mediabibliotek

en: Paragraphs
sv: Paragrafer

en: Media Image
sv: Mediabild
