Seeds - Drupal Starter Kit (11.3.4) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Description
et: Kirjeldus

en: File
et: Manus

en: Search
et: Otsing

en: Image
et: Pilt

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Audio
et: Heli

en: Menu
et: Menüü

en: User
et: Kasutaja

en: Block
et: Plokk

en: Filter
et: Filtreeri

en: Media
et: Meedia

en: General
et: Üldine

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: The changes have been saved.
et: Muutused on salvestatud.

en: Translations
et: Tõlked

en: Webform
et: Veebivorm

en: Audio file
et: Helifail

en: About
et: Programmist

en: Video file
et: Video fail

en: Taxonomy Term
et: Taksonoomiatermin

en: Responsive Image
et: Kohanduv pilt

en: Manually entered paths should start with /, ? or #.
et: Käsitsi sisestatud teekonnad peaks algama sümboliga /, ? või #.
