Seeds - Drupal Starter Kit (11.3.4) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Description
ne: विवरण

en: File
ne: फ़ाइल

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Menu
ne: मेनु

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Block
ne: ब्लक

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Media
ne: मिडिया

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: About
ne: बारेमा
