Seeds - Drupal Starter Kit (11.3.6) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: File
km: ឯកសារ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Block
km: ប្លុក

en: Filter
km: តម្រង

en: Media
km: មេឌៀ

en: General
km: ទូទៅ​

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: The changes have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ហើយ ។

en: About
km: អំពី
