Seeds - Drupal Starter Kit (11.3.6) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Description
ug: بايانى

en: File
ug: ھۆججەت

en: Test
ug: سىناق

en: Image
ug: سۈرەت

en: Label
ug: بەلگە

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Media
ug: مېدىيا

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: The changes have been saved.
ug: ئۆزگەرتىشلەر ساقلاندى.....

en: About
ug: ھەققىدە
