Seeds - Drupal Starter Kit (11.3.7) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Description
te: వివరణ

en: File
te: ఫైల్

en: Search
te: వెతుకు

en: Test
te: పరీక్ష

en: Image
te: బొమ్మ

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Menu
te: మెనూ

en: User
te: వాడుకరి

en: Filter
te: వడపోయి

en: General
te: సాధారణ

en: Anonymous
te: అనామకం

en: The changes have been saved.
te: మార్పులని భద్రపరిచాం.

en: Translations
te: అనువాదాలు

en: About
te: గురించి
