Seeds - Drupal Starter Kit (11.3.8) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Description
gl: Descrición

en: File
gl: Ficheiro

en: Search
gl: Buscar

en: Test
gl: Proba

en: Image
gl: Imaxe

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Menu
gl: Menú

en: User
gl: Usuario/a

en: Block
gl: Bloque

en: Filter
gl: Filtro

en: Media
gl: Medios

en: General
gl: Xeral

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: The changes have been saved.
gl: Gardáronse os cambios.

en: Translations
gl: Traduccións

en: Webform
gl: Formulario web

en: Audio file
gl: Arquivo de audio

en: About
gl: Información

en: Video file
gl: Arquivo de vídeo

en: Taxonomy Term
gl: Término de taxonomía
