Seeds - Drupal Starter Kit (11.3.9) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Content
cy: Cynnwys

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: File
cy: Ffeil

en: Search
cy: Chwilio

en: Image
cy: Delwedd

en: Save
cy: Cadw

en: Menu
cy: Dewislen

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Block
cy: Bloc

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Media
cy: Cyfryngau

en: General
cy: Cyffredinol

en: Anonymous
cy: Anhysbys

en: The changes have been saved.
cy: Mae'r newidiadau wedi cael eu cadw.

en: Translations
cy: Cyfieithiadau

en: Webform
cy: Ffurf gwe
